BD (Becton, Dickinson and Company) Jobs

Job Information

BD (Becton, Dickinson and Company) Junior Termelési technikus in Környe, Hungary

Job Description Summary

Job Description

A BD egy vezető globális orvostechnológiai vállalat, mely egy egészségesebb világért dolgozik. Tatabányai gyáregységünk a BD hét üvegfecskendőt gyártó gyáregységének egyike a világon, mely elkötelezett aziránt, hogy kiváló minőségű termékeket biztosítson az egészségipar és a végfelhasználók számára.

2021-ben indítottuk el Junior programunkat, mely lehetőséget ad a pályakezdők számára tapasztalat szerzésére és az elméleti tudás gyakorlatba ültetésére. Amit mi tudunk nyújtani: biztosítjuk a tanulási és fejlődési lehetőséget, modern technológiával ismertetünk meg. Amit Te tudsz beletenni: a saját motivációd, ambíciód, energiád. Csatlakozz hozzánk, kezdd nálunk a karriered és dolgozz velünk egy egészségesebb világért!

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • A termelő-berendezések folyamatos üzemének biztosítása, a gyártási képesség fenntartása a termelési területen

  • Gépbeállítás

  • A gépek teljesítményének figyelése

  • Típusváltások elvégzése

  • Megelőző karbantartás elvégzése

  • Meghibásodások elhárítása

  • A termék minőségellenőrzésének végrehajtása, SPC és IPC ismerete

Az alábbiakat várjuk el Tőled:

  • Gépészeti és elektronikai ismereteket

  • Az ideális jelölt munkájára és környezetére igényes, precíz, az aprólékos munka és a dokumentáció kezelése nem okoz számára gondot, és szívesen együttműködik csoportja tagjaival

  • Műszaki szakközépiskolai végzettség

  • Képesség és motiváció új ismeretek tanulására

  • Csapatszellem

  • 4 szakos munkavégzés vállalása

Amit mi tudunk Neked nyújtani:

  • Stabil cég vagyunk, hosszú távra tervezhetsz velünk

  • Fejlett technológia, innovatív munkakörnyezet

  • Mentor rendszerünk támogatja a betanulásodat

  • Kiváló csapatban dolgozhatsz

  • Kiemelkedő havi alapbér

  • Technikusi kompetencia rendszer (képzések, előrelépés és anyagi elismerés)

  • Összetett problémákat oldhatsz meg

  • Fejlesztési javaslataid lehetnek, részt vehetsz a megvalósításban

Primary Work Location

HUN Kornye - Uveggyar

Additional Locations

Work Shift

Becton, Dickinson and Company is an Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. We do not unlawfully discriminate on the basis of race, color, religion, age, sex, creed, national origin, ancestry, citizenship status, marital or domestic or civil union status, familial status, affectional or sexual orientation, gender identity or expression, genetics, disability, military eligibility or veteran status, or any other protected status.

All applicants should complete the on-line application process. BD is committed to working with and providing reasonable accommodations to individuals with disabilities. If you require assistance or an accommodation because of a disability to participate in the application process, please call 855-BD-HELPS (855-234-3577) or email asc.americas@bd.com

DirectEmployers