BD (Becton, Dickinson and Company) Warehouse Technician in Kornye, Hungary

Job Description Summary

Támogassa a raktár és az abban működtetett folyamatok kialakítását. Belső anyagmozgatási folyamatok támogatása, irányítása. A raktárban és termelési területeken mozgassa az anyagokat; kapcsolódó dokumentációt papíron és az SAP-ban vezesse.

Job Description

Főbb felelősségek és feladatok

•A szállítmányok összeállítása, kipakolása

•Fogadni/ kiadni az árukat az SAP-ban

•Meggyőződni a bejövő áru sérülésmentességéről

•Papírmunka elkészítése az áruk fogadására és szállítására

•Raktári és gyártási területek belső anyagmozgatása fizikálisan, dokumentáción és SAP-ban

•Leltározási feladatok végrehajtása belső szabályozás szerint

•Anyagok kezelése a raktárban – összhangban a kapcsolódó anyagkezelési szabályokkal

•Veszélyes anyagraktárban lévő anyagok előírásszerű tárolása, kezelése

•Veszélyes hulladékok, veszélyes anyagok/készítmények/áruk ADR és egyéb jogszabály szerinti előírásszerű feladása, átvétele•Gépi és kézi anyagmozgatás/anyagátvétel/ áru fel-és lerakodás biztonsági szabályainak betartása, emelőgépek rendeltetésszerű használata

•Biztonságos anyagtárolás követelményeinek betartása

•Nem biztonságos szituációk/ helyzetek jelzése, riportolása, biztonságos munkavégzés hiányzó feltételeinek megszüntetése és felettes felé való jelzése

•Meghatározott egyéni, illteve kollektív védőeszközök rendeltetésszerű használata a használati útmutató szerinti karbantartása, tisztítása

•Postázással, futár-szolgálatokkal kapcsolatos ügyintézések lebonyolítása

Elvárások

•Érettségi

•Raktározásban, anyagmozgatásban szerzett tapasztalat előny

•Tapasztalat logisztikai területen/ raktári környezetben

•Hatékony kommunikációs készség

•Tanulásra való képesség és hajlandóság

•Csapatszellem

•SAP gyakorlat előny

Primary Work Location

HUN Kornye - Uveggyar

Additional Locations

Work Shift

BD is a leading global medical technology company that creates medical technology, devices and laboratory equipment for a variety of needs across the healthcare continuum. At BD, we are looking for candidates who possess passion, innovative solutions and a commitment to our one mission of improving access to groundbreaking medical and biotechnology services for people near and far, delivering state-of-the-art technology and cutting-edge research in the battle to fight and cure infectious diseases. With a global reach that extends across 50 countries worldwide, our network of professionals collaborates on effective measures to deliver enhanced patient quality such as lower health care delivery costs, improved health care and safety, and expanded health care for all. Join our company and see how you can become a part of one global mission to make a difference in human health.